LOGO - MİKRO - ETA

ÖN MUHASEBE KURSU

Mersin’de uzman eğitmen eşliğinde birebir eğitim kalitesiyle, Size özel dersliklerde, Size özel ders saatlerinde, Haftada 3 gün 2’şer saatten LOGO – MİKRO – ETA muhasebe programları eğitimi vermekteyiz.

Kurs Süresi

120 Saat

Kurs Günleri

3 Gün

Günlük Süre

2 Saat

MİMARLIK - MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - TEKNİK ÇİZİM

AUTOCAD KURSU

Birebir eğitim kalitesinde uzman eğitmenler eşliğinde haftada 3 gün 2’şer saatten mimari – makina mühendisliği ve 2 boyutlu modelleme teorik bilgileriyle profesyonel Autocad eğitimi verilmektedir.

Kurs Süresi

120 Saat

Kurs Günleri

3 Gün

Günlük Süre

2 Saat

İÇ - DIŞ MEKAN - PEYZAJ - 3D MODELLEME

3D STUDIO MAX KURSU

Profesyonel eğitmenler eşliğinde haftada 3 gün 2’şer saatten birebir eğitim kalitesinde, size özel dersliklerde, size özel ders saatleriyle mimari ve 3 boyutlu ölçülü çizim teknikleri ile 3D Studio Max kursu.

Kurs Süresi

120 Saat

Kurs Günleri

3 Gün

Günlük Süre

2 Saat

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - TEKNİK ÇİZİM - ANİMASYON - G KODLARI

SOLIDWORKS KURSU

Makina sektöründe çok tercih edilen bir programdır. 2 boyutlu çizimler, 3 boyutlu çizimler ve animasyon yapabilirsiniz. Üretim seviyesine geçmeden önce makina parçasını hatasız tasarlayıp, gerçek görselleştirip, animasyon ile tüm testlerini yapabilirsiniz. Bu işlemler size hem malzeme tasarrufu hemde hatasız üretim imkanı sunacaktır.

Kurs Süresi

120 Saat

Kurs Günleri

3 Gün

Günlük Süre

2 Saat

PHOTOSHOP - COREL DRAW - ILLUSTRATOR

GRAFİK TASARIM KURSU

Birebir ve 4 Kişilik Grup eğitim olarak, Grafik Tasarım kursları sonunda kursiyerlerimiz tasarımlarını renklendirme, boyutlandırma, perspektife uygun nesneler yerleştirebilme, yazı yazmak, her türlü Texture hazırlayabilenin yanında Pattern ve Seamless texture hazırlama Photoshop – Corel draw – illustrator programları arasında bağlantıları kurabilme gibi konularda uzmanlaşmaktadırlar.

Kurs Süresi

120 Saat

Kurs Günleri

5 Gün

Günlük Süre

4 Saat

PAZARLAMA TEKNİKLERİ - WEB TASARIM - GOOGLE SEO

DİJİTAL MEDYA KURSU

Günümüzde internet ortamının gücü satış ve pazarlamada kendini ispatlamıştır. Bu şekilde potansiyel müşteri yelpazesini genişletebilirsiniz. Bilgisayar, tablet ve mobil kullanıcılarının her geçen gün artmasıyla dijital medyanın önemi de artmaktadır. Doğru bilgilerle stratejik yol haritasıyla ve kullanılan programlara olan hakimiyetinizle başarılı olabilirsiniz.

Kurs Süresi

160 Saat

Kurs Günleri

5 Gün

Günlük Süre

4 Saat

HIZLI - PRATİK - TEMEL İNGİLİZCE

TEMEL İNGİLİZCE KURSU

Pratik Temel Seyahat İngilizcesi kursu eğitimden sonra Farklı yerler görmek, farklı lezzetler tatmak, yeni insanlarla tanışmak, gezmek, görmek, öğrenmek ve bu arada ruhumuzu dinlendirmek hepimiz için fazlasıyla kulağa hoş geliyor.Özellikle bu seyahat yurt dışına yapılacaksa heyecanımız da iki katına çıkıyor.

Kurs Süresi

48 Saat

Kurs Günleri

4 Gün

Günlük Süre

2 Saat

Sosyal Medya Departmanı

E-Bülten Kaydı

Mesleki Kariyer Akademisi uzman sosyal medya ekibi ile çalışmaktadır. Sizlere en son haberleri ve kampanyaları en hızlı şekilde bildirmek için E-Bülten kaydı oluşturabilirsiniz.

Sizlere özel indirimler kazanabilirsiniz. Mesleki Kariyer Akademisi eğitimde kaliteli ve tek olmakla beraber hizmette de siz değerli kursiyerlerimizin yanındadır.

    Call Now Button