Google Ads Yönetimi

https://www.meslekikariyer.net/wp-content/uploads/2022/09/Google-Adwords-Yonetimi.jpg

Sektör Araştırma ve Analizi

Reklam kampanyalarınızı kurmadan önce özel araçlarla sektör, rakip, bütçe, anahtar kelime araştırması gibi temel araştırmalar yapılır. Araştırma sonucu toplanan bilgiler doğrultusunda, veriler gruplanır ve özel pazarlama araçları ve otomasyonlarıyla analiz edilir.

Reklam Kurulumu ve Uygulamaları

Google Ads reklam hesabının kurulumu, Google Tag Manager ile dönüşüm takibi kodlarının kurulumu gibi temel kurulumlar gerçekleştirilir. Elde edilen veriler doğrultusunda, hedeflenen siteye, belirlenen reklam modelleri için reklam kampanyaları yazılır ve kampanyalar kurulur.

Anahtar Kelime Raporlama

Kurulmuş reklam kampanyaları düzenli olarak optimize edilerek reklam bütçesinin daha etkili kullanılması ve reklamın daha doğru kişilere ulaşması için optimize edilir. Reklam hesabınızla ve kampanyalarınızla ilgili detaylı rapor hazırlanır. Aylık olarak müşteri panelinden sizinle paylaşılır.

Satışlarım Artacak mı?

Hedef kitlenize ve hedef kelimelerinizden yola çıkarak hazırlanan reklam kampanyaları direkt olarak müşterilerinize ulaşacaktır. Bu sayede satışlarınızın artması olağandır.
https://www.meslekikariyer.net/wp-content/uploads/2022/09/Mesleki-Kariyer-Akademisi-Dijital-ve-Sosyal-Medya.png
İLETİŞİMBize Ulaşın
Adres: Güvenevler Mh. 1903 Sk. No: 18 Yenişehir / MERSİN
LOKASYONKonum

2022 – Tüm Hakları Saklıdır. Mesleki Kariyer Akademisi

Call Now Button