BİLGİSAYARLI ÖN MUHASEBE KURSU AUTOCAD KURSU 3D STUDIO MAX KURSU SOLIDWORKS KURSU GRAFİK TASARIM KURSU DİJİTAL MEDYA KURSU SEYAHAT İNGİLİZCESİ KURSU

İletişim Bilgileri

Adres :

Güvenevler Mah. 1903 Sk. No:18 Yenişehir / MERSİN

Uz. Eğt. Tarık GÖL
Us. Öğt. M.Erdem KAFADAR
E-Posta

info@meslekikariyer.net

Mobil Uygulama

Sizler için hazırladığımız mobil uygulamayı indirerek bilgi alabilirsiniz. Geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz.

Mesleki Kariyer Akademisi

Uzman Eğitmen kadrosuyla, alacağınız kaliteli eğitim ile sizlerin geleceğine olumlu şekilde yol haritası belirleyerek mesleğinizde başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi, Ön kayıt oluşturmak veya ücretsiz demo derse katılmak için bizleri arayabilirsiniz.

Uygun fiyat politikamız ile bölgemizde siz değerli öğrencilerimize katkı sağlamanın gururu içerisindeyiz. Eğitimlerimiz haftada 3 gün 2’şer saatten size özel dersliklerde size özel ders saatleriyle öğrenene kadardır.

Uzman Eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 İletişim Formu

Kurslarımız hakkında sorularınızı cevaplıyoruz. Lütfen iletişim formunu doldurunuz.

  Mesleki Kariyer Akademisi olarak; Yeni şubelerimizle kaliteli eğitimlerimize devam edeceğiz. Meslek Edindirme Kursları ile geleceğe daha umutlu bakmanızı sağlayacağız. Mesleki programları öğrenerek kalıcı işlere imza atacaksınız.

  Sosyal Medya Departmanı

  E-Bülten Kaydı

  Mesleki Kariyer Akademisi uzman sosyal medya ekibi ile çalışmaktadır. Sizlere en son haberleri ve kampanyaları en hızlı şekilde bildirmek için E-Bülten kaydı oluşturabilirsiniz.

  Sizlere özel indirimler kazanabilirsiniz. Mesleki Kariyer Akademisi eğitimde kaliteli ve tek olmakla beraber hizmette de siz değerli kursiyerlerimizin yanındadır.

   Call Now Button