[cws_sc_text add_divider=”1″ custom_title_color=”#ff8c0b” custom_divider_color=”#ff8c0b” title=”Opencart Web Tasarım Kursu”][/cws_sc_text]

[cws_sc_button new_tab=”1″ btn_type=”advanced” size=”large” aligning=”center” icon_lib=”cws_flaticons” icon_cws_flaticons=”flaticon-pen” icon_pos=”left” customize_size_title=”1″ size_t=”16px” font_color=”#ffffff” font_color_hover=”#ffffff” background_color=”#7100e2″ background_color_hover=”#2e00e8″ title=”ÖN KAYIT FORMU” url=”/on-kayit-formu/”]
[cws_sc_button btn_type=”advanced” size=”large” aligning=”center” icon_lib=”cws_flaticons” icon_cws_flaticons=”flaticon-technology-4″ icon_pos=”left” customize_size_title=”1″ size_t=”16px” font_color=”#ffffff” font_color_hover=”#ffffff” background_color=”#20db00″ background_color_hover=”#83ff00″ title=”KURS BİLGİ HATTI” url=”tel:05050981982″]
[cws_sc_button new_tab=”1″ btn_type=”advanced” size=”large” aligning=”center” icon_lib=”cws_flaticons” icon_cws_flaticons=”flaticon-arrows-3″ icon_pos=”left” customize_size_title=”1″ size_t=”16px” font_color=”#ffffff” font_color_hover=”#ffffff” background_color=”#ff9000″ background_color_hover=”#ffbb00″ title=”HARİTA – KONUM” url=”https://www.google.com/maps/place/Mesleki+Kariyer+Akademisi+ve+Reklam+Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1k+Ltd.+%C5%9Eti./@36.7841455,34.5920872,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x1527f556f50ca097:0x1a7be28434012740!8m2!3d36.7841455!4d34.5942759″]

Detaylı Bilgi

Genel:
Bu program, hazır açık kaynak içerik yönetim sistemlerinden biri olan OpenCart ile satışa hazır hale getirebilecekleri E-ticaret sitesi tasarlayabilecek kişiler yetiştirmeyi hedefleyen bir programdır.

Konu Başlıkları:

OpenCart kurulumu, ürün girişi, OpenCart eklentileri ve temaları, teknik entegrasyonlar, OpenCart ile E-ticaret sitesi yapımı.

İstihdam Alanları:

Bu eğitimi başarıyla bitirenler; serbest çalışma (freelance) çalışabilirler veya E-ticaret firmaları, reklam ajansları, web tasarım firmalarında istihdam edilebilirler.

slider-3

Gereksinimler
Başlangıç Seviyesinde Bilgisayar Kullanımı
Kodlama Bilmeye Gerek Olmadan Pc Kullanabilen Herkes
Tanımlama
Binlerce lira para ödemeden dilediğiniz gibi bir tema ile e-ticaret sitenizi kurarak dünyanın her yerinde sanal mağazanızı oluşturmak artık çok kolay. Hem Kendinize hemde müşterilerinize dilediğiniz gibi E-Ticaret siteleri oluşturun, Sanal pos kurun ve binlerce ürünü 4 saatlik bir eğitimle nasıl yönetebileceğinizi öğrenin. Hem de tek satır kod yazmadan kolay anlatımlı bir kurs ile.

Bu kurs kimler için uygun:
Yazılım Bilmesine Gerek Kalmadan Yeni Bir İş Kapısını Aralamak İsteyen Temel Düzeyde Bilgisayar Kullanabilen Herkes
Ücretsiz E-Ticaret Sahibi Olmak İsteyenler
E-Ticaret Tasarlayarak Satmak İsteyen Herkes

Öğrenecekleriniz
Opencart ile E-Ticaret Sistemi Kurarak Kendinize ve Müşterilerinize Online Satış Sitesi Hazırlamak
E-Ticaret Sistemini Hostinge Yüklemek Hostingte ve Bilgisayarınızda E-ticaret Geliştirme Yöntemleri
MySql Kullanımı ile Veri Tabanı Oluşturma, Kuruluma Yapılandırma ve Yedekleme
Ürün Yükleme, Ürün Yönetme ve Gerekli Yapılandırma Ayarlarının Yapılması
Kategori ve Alt Kategoriler Oluşturma. Oluşturulan Kategorilere Ürünleri Bağlamak
Kampanya Oluşturma, Kupon Kodu ve Hediye Çekleri
İyzico, Paytr Sanal Pos ve Ödeme Sistemlerini Yükleme, Kapıda Ödeme ve Havale Seçeneklerini Aktifleştirme
Tema Kurma Hakkında Herşey
Kurulan Temanın Ayarlarını Yapma
Eklentileri Yükleyerek Sitenizi Daha Kullanışlı Hale Getirme Yöntemleri
SSL Sertifkası Yükleme ve Yüklenen Ssl Sertifikasının E-Ticarette Aktifleştirilerek Güvenli Bağlantı Oluşturma
Opencart ile E-Ticaret Sitenizi Satışa Hazır Hale Getirme

Opencart Dersleri -1 (Localhost Opencart 2.0 Kurulumu)

Opencart Dersleri – 2 (Hostingde Opencart 2.0 Kurulumu)
hostingde opencart kurulumunu öğreneceksiniz. Domain ve hosting kavramları, C panelde veritabanı ve mail oluşturma, Filezilla dosya transfer programı, Site hızını ölçme, Sitenin html kodlarının standartlara uygunluğunu test etme gibi konulara da birazcık değineceksiniz.

Opencart Dersleri – 3 (Opencart 2.0 Genel Ayarlar)
Opencart mağaza genel ayarlarını bulabilirsiniz. Resim boyutlarını ayarlama, seo url, mail ayarları v.s. Ayrıca kısaca firefox eklentileri firebug ve measureit tanıtımını bulabilirsiniz.

Opencart Dersleri – 4 (Opencart 2.0 Kategori ve Ürün Ekleme)
opencart 2.0 yönetim panelinde kategori ekleme ve düzenleme. Ürün ekleme, ürünlere seçenek ve özellik ekleme. Ürünleri ve kategorileri seo kriterlerine uygun bir şekilde oluşturma, gibi konuları bulacaksınız.

Opencart Dersleri – 5 (Opencart 2.0 Full Seo Url)
Ürünler ve Kategoriler dışında kalan linkleri seo ya uygun istediğiniz şekilde nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Eklenti 2.0.1.1. versiyonunda problemsiz çalışmaktadır.

Opencart Dersleri – 6 (Anasayfanın Düzenlenmesi)
Anasayfa üzerinde menü, bilgi sayfaları, yeni ürünler, seçtiğimiz ürünler, kampanyalı ürünler v.b. şeylerin nasıl yapıldığını bu videoda bulabilirsiniz.

Opencart Dersleri – 7 (Kargo Ayarları)
opencart kargo ayarlarını öğreneceksiniz. Kargo bölgesi oluşturma, sabit ücretli kargo, ücretsiz kargo, ağırlık orantılı kargo, yurtiçi ve yurtdışı kargo ayarları ile ilgili gerekli bilgileri bulacaksınız.

Opencart Dersleri – 8 (Kapıda Ödeme Ek Ücret)
Kapıda ödeme seçildiğinde ekstra ücret ekleme. Opencart ödeme yöntemleri. Kapıda ödeme yöntemi. Paypal ile ödeme yöntemi. Havale ile ödeme yöntemi.

Opencart Dersleri – 9 (İyzico Kurulumu)
kredi kartı ile alışveriş yapılabilmesi için iyzico kurulumunu öğreneceksiniz. İyzico ile 6 tane bankanın sanal posuna sahip oluyorsunuz. Opencart iyzico eklentisi.

[cws_sc_text add_divider=”1″ add_button=”1″ button_title=”Kampanyalar” button_url=”https://www.meslekikariyer.net/kampanyalar/” customize_size=”1″ subtitle_size=”14px” divider_size=”80px” custom_font_color=”#ffffff” custom_subtitle_color=”#ffffff” custom_title_color=”#eeee22″ custom_divider_color=”#eeee22″ custom_button_color=”#ffffff” custom_hover_button_color=”#eeee22″ title=”E-Bülten Kaydı” subtitle=”Sosyal Medya Departmanı”]Mesleki Kariyer Akademisi uzman sosyal medya ekibi ile çalışmaktadır. Sizlere en son haberleri ve kampanyaları en hızlı şekilde bildirmek için E-Bülten kaydı oluşturabilirsiniz.

Sizlere özel indirimler kazanabilirsiniz. Mesleki Kariyer Akademisi eğitimde kaliteli ve tek olmakla beraber hizmette de siz değerli kursiyerlerimizin yanındadır.[/cws_sc_text]

    Call Now Button